Szkoła Podstawowa w Napachaniu |
ul. Poznańska 26
62-090 Napachanie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łopuchowie |
15
62-095 Łopuchowo
Polska |
Szkoła Filialna w Trzebawiu |
ul. Mosińska 1
62-060 Trzebaw
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strykowie - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka |
ul. Bukowska 2
62-060 Strykowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Rp Edwarda Raczyńskiego w Rogalinie |
ul. Poznańska 8
62-022 Rogalin
Polska |
Zespół Szkolno Przedszkolny w Wieckowicach-Szkoła Podstawowa |
ul. Gromadzka 7
62-070 Więckowice
Polska |
Szkoła Podstawowa Filia w Golęczewie |
ul. Dworcowa 59
62-001 Golęczewo
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie- Szkoła Podstawowa |
ul. Bukowska 13
62-070 Dopiewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ziminie |
3
63-006 Zimin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Szczodrzykowie |
ul. Ogrodowa 21
62-035 Szczodrzykowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wierzonce |
ul. Karłowicka 3
62-006 Wierzonka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Paczkowie |
ul. Szkolna 16
62-021 Paczkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki w Rogalinku |
ul. Poznańska 19
62-022 Rogalinek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Czapurach |
ul. Poznańska 78
61-160 Czapury
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Daszewicach |
ul. Szkolna 16
61-160 Daszewice
Polska |
Szkoła Podstawowa "Pod Lipami" w Krosinku |
ul. Wiejska 43
62-050 Krosinko
Polska |
Szkoła Podstawowa w Pecnej |
ul. Szkolna 19
62-053 Pecna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Wójkiewicza w Radzewie |
ul. Dworzyskowa 3
62-035 Radzewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kleszczewie |
ul. Poznańska 2
63-005 Kleszczewo
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modrzu - Szkoła Podstawowa |
ul. Tadeusza Kościuszki 14
62-060 Modrze
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jeziorkach - Szkoła Podstawowa |
ul. Pocztowa 12
62-060 Jeziorki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie |
ul. Nowa 6
62-080 Lusowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Pauliny I Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich |
ul. Stanisława Karalusa 1
62-025 Siekierki Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Czerlejnie |
ul. Kostrzyńska 4
62-025 Czerlejno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Iwnie |
ul. Szkolna 11
62-025 Iwno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Gułtowach |
ul. Średzka 8
62-025 Gułtowy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkól im. O. Mariana Żelazka w Chludowie |
ul. Szkolna 3
62-001 Chludowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Konarzewie |
ul. Szkolna 16
62-070 Konarzewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Maksymiliana Jackowskiego we Wronczynie |
1a
62-010 Wronczyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu Kościelnym |
ul. Jankowicka 22a
62-080 Ceradz Kościelny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dopiewcu |
ul. Szkolna 7
62-070 Dopiewiec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie |
ul. Spokojna 3
62-007 Jerzykowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie |
ul. Kościelna 46/48
62-081 Przeźmierowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. O. Ignacego Cieślaka w Dobieżynie |
ul. Powstańców Wlkp. 3
64-320 Dobieżyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Leona Masiakowskiego w Białężynie |
11A
62-095 Białężyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Długiej Goślinie |
22
62-095 Długa Goślina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Bolechowie-Osiedlu |
ul. Wojska Polskiego 6
62-005 Bolechowo-Osiedle
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Czerwonaku |
ul. Rolna 8
62-004 Czerwonak
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku |
ul. Szkolna 12
64-320 Buk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prof. J. Kostrzewskiego w Węglewie |
16
62-010 Węglewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego w Kicinie |
ul. Gwarna 1
62-004 Kicin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Dr Wandy Błeńskiej w Niepruszewie |
ul. Starowiejska 26
64-320 Niepruszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach |
ul. Poznańska 112
62-052 Chomęcice
Polska |
Społeczna Waldorfska Szkoła Podstawowa (Wiry) |
ul. Szreniawska 6
62-051 Wiry
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy |
ul. Przybrodzka 1
62-090 Cerekwica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym |
ul. Poznańska 118
62-080 Tarnowo Podgórne
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie |
ul. Planetarna 7
62-020 Zalasewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie |
ul. Szkolna 3
62-023 Robakowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie |
ul. Księdza Stanisława Kozierowskiego 1
60-185 Skórzewo
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa "Kuźnia Talentów" (Lusówko) |
ul. Zespołowa 1A
62-080 Lusówko
Polska |