Szkoła Podstawowa Z Oddziałem Przedszkolnym im. Św. Franciszka Z Asyżu w Poskwitowie |
92
32-095 Poskwitów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Czubrowicach |
85
32-049 Czubrowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Sąspowie im. Powstańców Styczniowych |
32
32-048 Sąspów
Polska |
Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach |
56
32-048 Gotkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Mnikowie |
13
32-084 Mników
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Sieciechowicach |
ul. Szkolna 6
32-095 Sieciechowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej |
51
32-095 Widoma
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tropiszowie |
212
32-126 Tropiszów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Będkowicach |
ul. Brzozowa 16
32-089 Będkowice
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie |
ul. Jana Pawła II 22
32-082 Zelków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera w Woli Kalinowskiej |
ul. Szkolna 12
32-045 Wola Kalinowska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Damicach |
53
32-095 Damice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Naramie |
ul. Centralna 49
32-095 Narama
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w Rząsce |
ul. Krakowska 122
30-199 Rząska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rudawie |
ul. Stanisława Polaczka 25
32-064 Rudawa
Polska |
Integracyjna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji w Radwanowicach |
ul. Szkolna 6
32-064 Radwanowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzoskwinii |
ul. im. Tadeusza Skołuby 7
32-084 Brzoskwinia
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. I.J. Paderewskiego w Kłokoczynie |
ul. Czernichowska 28
32-070 Kłokoczyn
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czułówku |
ul. Jana III Sobieskiego 25
32-061 Czułówek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Nielepicach |
ul. Długa 17
32-064 Nielepice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zabierzowie |
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Twardowskiego w Olszowicach |
ul. Świętego Floriana 18
32-040 Olszowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. M. Stasiukowej w Ochojnie |
ul. Podhalańska 27
32-040 Ochojno
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Adama Mickiewicza w Świątnikach Górnych |
ul. Kazimierza Bruchnalskiego 35
32-040 Świątniki Górne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Wielmoży |
ul. Szkolna 55
32-045 Wielmoża
Polska |
Szkoła Podstawowa w Prandocinie |
64a
32-090 Prandocin
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kacicach |
80
32-090 Kacice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach |
19
32-090 Waganowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła Ii w Smrokowie |
44a
32-090 Smroków
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach |
ul. św. Jana Pawła II 2
32-090 Słomniki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Cianowicach |
ul. Szkolna 30
32-043 Cianowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Szczodrkowicach |
3
32-043 Szczodrkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Smardzowicach |
ul. Szkolna 15
32-077 Smardzowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski w Minodze |
12
32-043 Minoga
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach |
ul. św. Bartłomieja Apostoła 16
32-031 Mogilany
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie |
ul. Zdrojowa 68
30-698 Lusina
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Świętej Faustyny Kowalskiej we Włosani |
ul. Królowej Polski 142
32-031 Włosań
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie |
ul. Jana Pawła II 43
30-444 Libertów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie |
188
32-060 Czułów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Paczółtowicach |
2
32-065 Paczółtowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Łachuta w Ostrężnicy |
ul. Królewska 32
32-065 Ostrężnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance |
266
32-067 Sanka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Tenczynku |
ul. Szkolna 6
32-067 Tenczynek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze |
ul. Szkolna 1
32-065 Nawojowa Góra
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema w Woli Filipowskiej |
ul. Szkolna 2
32-065 Wola Filipowska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej |
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rusocicach |
ul. Krakowska 100
32-071 Rusocice
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Przegini Duchownej |
ul. Kajasówka 22
32-061 Przeginia Duchowna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Bęble |
ul. Krakowska 76
32-089 Bębło
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 600-Lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego (Wysiołek Luborzycki) |
160
32-010 Wysiołek Luborzycki
Polska |