Szkoła Podstawowa im. Mjr Józefa Ryłko w Czernej |
274
32-065 Czerna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Górze |
ul. Szkolna 35
32-065 Nowa Góra
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Filipowicach |
554
32-065 Filipowice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Krzeszowicach |
ul. Szkolna 7
32-065 Krzeszowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele |
ul. Krakowska 172
32-089 Biały Kościół
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach |
ul. Tadeusza Kościuszki 56A
32-087 Bibice
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Wielkich Drogach |
ul. Jana Brandysa 8
32-051 Wielkie Drogi
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie, 32-051 Krzęcin, Ul. Św. Floriana 75 |
ul. św. Floriana 75
32-051 Krzęcin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach, 32-051 Wielkie Drogi |
ul. Szkolna 3
32-051 Wielkie Drogi
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Radziszowie 32-052 Radziszów, Ul. Szkolna 7 |
ul. Szkolna 7
32-052 Radziszów
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Horyzont (Bolechowice) |
ul. Zielona 2A
32-082 Bolechowice
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Ks. Józefa Poniatowskiego w Bolechowicach |
ul. Szkolna 7
32-082 Bolechowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach |
100
32-060 Piekary
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Konarskiego w Wielkiej Wsi |
ul. Szkolna 5
32-089 Wielka Wieś
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Prusach |
ul. Niepodległości -12
32-010 Prusy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Maciejowicach |
25
32-010 Maciejowice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Kaszowie |
547
32-060 Kaszów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Śwetego Józefa w Kaszowie |
185
32-060 Kaszów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki w Korzkwi Z Siedzibą w Przybysławicach |
ul. Krakowska 107
32-088 Przybysławice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławicach |
329
32-049 Racławice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Brzeziu |
ul. Szkolna 1
32-080 Brzezie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Por. Piotra Olka Ps. "Gołąb" w Kobylanach |
ul. Jana Pawła II 61
32-082 Kobylany
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Michałowicach |
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rudnie |
48
32-067 Rudno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach |
ul. Szkolna 13
32-031 Konary
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks.Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu |
ul. Piaski 2A
32-071 Kamień
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda Da Vinci w Sułkowicach |
83C
32-095 Sułkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu |
3c
32-090 Niedźwiedź
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa "Royal School" w Skawinie |
ul. Stanisława Wyspiańskiego 1
32-050 Skawina
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 6 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich 32-050 Skawina Ul. Wincentego Witosa 4 w Skawinie |
ul. Wincentego Witosa 4
32-050 Skawina
Polska |
Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja" w Skawinie |
ul. Władysława Sikorskiego 13
32-050 Skawina
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej 32-050 Skawina, Ul. Adama Mickiewicza 11 A w Skawinie |
ul. Adama Mickiewicza 11 A
32-050 Skawina
Polska |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Skawinie |
ul. Węgierska 3 A
32-050 Skawina
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w Skawinie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Poczty Polskiej w Skawinie |
ul. Żwirki i Wigury 9
32-050 Skawina
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego 32-050 Skawina, Ul. Wyspiańskiego 5 w Skawinie |
ul. Stanisława Wyspiańskiego 5
32-050 Skawina
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika 32-050 Skawina Ul. Korabnicka 19 w Skawinie |
ul. Korabnicka 19
32-050 Skawina
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Wielkiego 32-050 Skawina, Ul. Żwirki I Wigury 17 w Skawinie |
ul. Żwirki i Wigury 17
32-050 Skawina
Polska |